Меблі для відпочинку на відкритому повітрі

- Apr 06, 2018-

Меблі для відпочинку на відкритому повітрі

Меблі та вироби для відпочинку на вулиці - це типова експортоорієнтована галузь в місті. Лінхай є найбільшим у Китаї класом промисловості для відпочинку на відкритому повітрі. Його продукти продаються у більш ніж 120 країнах та регіонах, з яких більше 90% експортується в розвинені країни, такі як Європа та США.

Нещодавно репортер дізнався з інтерв'ю, що, хоча меблі та матеріали для відпочинку на вулиці міста, як і раніше, переважно орієнтовані на експорт, із зростанням вітчизняної культури дозвілля, розвитком таких галузей відпочинку, як літній та сніданок, фермерський будинок, вуличні меблі та матеріали в дозвілля громадян. Завдяки все більш і більш важливим функціям, зовнішні орієнтовані на вулиці меблі та матеріали для відпочинку на відкритому повітрі поступово отримали бізнес-можливості в "торт" на внутрішньому ринку.

Насолоджуючись відпочинком на свіжому повітрі, стало все більше міського стилю життя. Забудовники нерухомості останнім часом висвітлюють міську архітектуру або тераси та сади, що також сприяло величезному попиту на меблі для вулиці. У процесі реконструкції нових будинків багато громадян також додають елементи відпочинку на балконі, влаштувати квіткові стійки на балконі, поставити на чайний стіл, поставити крісло-гойдалку.

"Протягом двох-трьох років вітчизняний ринок виріс швидше, такі продукти, як кошики та ротангові стільці, можна розмістити на балконах. Продажі хороші". Г-н Чжу, керівник відділу продажів Luhai Arts and Crafts Linhai City, представив "Виноградну стійку під двориком". Також ця побутова група є користувачем сільського будинку з двором або двором вдома. Ми також надаємо індивідуальні послуги на підставі розміру двору ". 4.jpg