Високоякісна дитяча стіл

- Apr 12, 2018-

Високоякісний дитячий стіл

Ханчжоу, 16 березня 2018 р. - У 315 році компанія Hangzhou Hutong Science & Technology Co., Ltd. була удостоєна звання "Національний керівник якості в галузі обробки столів", який нагороджений Асоціацією інспекторів якості Китаю в 2018 році. З моменту свого введення , він зосереджується на якості та є гарним продуктом, який може стати випробуванням споживачів.

Якість та сервіс: захист відчуття відповідальності та місії у дітей

Якість відображає загальну міцність компанії та відображає основну конкурентоспроможність компаній та галузей. Якість продукції - це основна соціальна відповідальність, яку компанія повинна виконувати. Якість сервісу - це розширення якості продукції. Забезпечення цілісності продукції та якості послуг є ключем до виробничої безпеки та довіри споживачів, а також є важливою гарантією розвитку підприємств.

Висококласні навчальні столи і стільці · Я обираю медсестер

У 2008 році медсестри взяли на себе ініціативу, щоб запустити в Китаї легкоочищені, нахилені та функціональні багатофункціональні столи і стільці зі здоров'я. Концепція ергономічного дизайну була ідеально інтегрована в навчальні столи і стільці, щоб вирішити проблему, що висота дітей постійно змінювалася, а їхні висоти були постійними. протиріччя. Протягом останніх десяти років продукти постійно оптимізувалися та інноваційно впроваджувались, а кількість патентів, що подаються на авторизацію, досягла 69; більше нагороджується брендом лідера "Китай (дитяча продукція)", "Китайський (навчальний стіл) інноваційний бренд", "якість національної таблиці обробки столів провідних компаній," високотехнологічних підприємств "і" 2017 Меблевої галузі провінції Чжецзян " якість і стандарти приділяють увагу чотиризірковим підприємствам "та багатьма іншими почесними званнями.

Школи промислового виробництва очолюють цю галузь протягом 10 років. Медсестри охоплюють понад 300 міст по всій країні та 1200 магазинів.

На сьогоднішній день стільці та стільці з охорони здоров'я для медсестер відкривають понад 1200 спеціалізованих магазинів у більш ніж 300 містах по всій країні, а загальна кількість магазинів та рентабельність призводить до промисловості. У 2018 році Тонгтон твердо встановив кожну школярку з первинним наміром і місією пристосування столу та крісла. Він прагне бути найкращим у світі навчальним столом і кафедрою, дотримуватися міжнародних стандартів якості та застосовувати суворі вимоги до якості від постачання. Вибір бізнесу, прийняття сировини, інспектування виробничого процесу, вдосконалення післяпродажного обслуговування та повний комплекс системи управління якістю для забезпечення якості продукції.

Лідер якості, якісний догляд за дітьми

Хороша якість виливає хороший бренд. Цього разу дитина-медсестра отримала титул "Національний лідер в галузі якості столу". Це не тільки честь Шендіана, а й відповідальність за технологію догляду за дітьми для суспільства. Це також Китайська асоціація контролю якості та переважна більшість споживачів довіряють та підтримують технологію догляду за дітьми. Компанія буде продовжувати збільшувати дослідження, розробки та інвестиції в інновації, створювати безпечніші, екологічніші, оздоровчі навчальні столи і стільці, так що кожна школярка має набір здорових навчальних стільців та стільців, це наше бажання, це наш місія

6.jpg