Привітний для дітей дитячий стіл

- Apr 09, 2018-

Дитячий стіл для дітей

Діти повинні бути майстрами навколишнього середовища. Проте в багатьох дитячих садках існує феномен, що матеріали не бачать маленькі діти, або є багато творів вчителів, мало дитячих творів, багато прикрас, менша освіта, більша незалежність, менше зв'язок та багато результатів. Менше, більше матеріалів, менше шару, статичніші, менш динамічні та інші. Багато викладачів часто створюють нові проблеми для навколишнього середовища, турбуються про те, як прикрашати навколишнє середовище, піклуватися про маленьких дітей, не звертаючи уваги або нелюбов, і погано почуваються про зміну та створення належного середовища ...

Малий клас підкреслює справжній контекст

Тривимірне середовище стін - ми намагаємось органічно поєднувати настінні прикраси із землею, столиками та стільцями, щоб зробити гру більш яскравою. Наприклад, в іграх Happy Caterpillar, вчитель поєднує в собі стіни інтерактивних ігор із гвинтами, застібками та ін., А також наземні спортивні ігри, використовує стіл для свердління та підйому, використовує стільці для збалансування дерева, використовує шини для практики стрибає, а потім вибирає плоди. Повертаючись до затишної хати, утворюється всеосяжна тривимірна спортивна ігрова зона, яка об'єднує великі м'язи, дрібні м'язові рухи та когнітивні здібності. Діти веселяться, і багато навчальних цілей природно проникають.

Середній клас підкреслює досвід роботи

Життєвий досвід дітей середньої школи поступово збагачується, вони люблять задавати питання, і вони люблять сприймати речі через досвід роботи, щоб отримати інтуїтивний досвід. Для конкретного іміджевого способу мислення дітей середнього класу пізнання залежить від взаємодії та сприйняття реальними матеріалами, а освітні заходи можуть висвітлити досвід.

Навколо проблемної лінії опитування, за підтримки вчителів, діти можуть активно взаємодіяти з великою кількістю активних матеріалів.

Великий клас підкреслює співпрацю та дослідження

Діти у великих класах люблять співпрацювати і готові досліджувати. Вчителі можуть підтримувати дитяче групове планування, регіональний підбір, постійне спостереження та запис навколо проблемної мережі та досягнення активної, безперервної та загальної поведінки запитів для задоволення дитячого цікавості та запиту. Викладачі можуть висвітлювати спільну ділову освіту. Наприклад, в темі листя ми створили середовище розвідки для "як зберегти свіжі листя". Стіна - це розвідка маленьких дітей. Під кутом знаходиться експериментальне поле. Маленька дитина записує експериментальний процес та експериментальні результати та виводить висновки.

Викладачі повинні звертати увагу на керівництво та співпрацю в ігровій середовищі, а також спробувати поєднати тематику в класі та інтереси дітей, щоб розвинути ігрову кімнату в класі. Наприклад, студія "Кікі" робить Кікі головним героєм ігрової кімнати; маленький деревообробний дім є головною позицією гри хлопчиків; творча кімната галузі приваблює багатьох творчих та творчих дітей; театральний зал для труб, діти Ми використовуємо дослідні творчі ігри з використанням трубок різної довжини, товщини та твердих і м'яких труб, щоб відчувати якості та використання різних труб. 1.jpg