Наша історія

DN Меблі були створені в 1999 році. Продукція DN - це комбінація імпортних та виробів, виготовлених в Китаї, щоб забезпечити конкурентоспроможну ціну на передовій технології.

Наш завод

DN спеціалізувалася на виробництві вуличних меблів, таких як столи та стільці для пікніка, садові столи та стільці, дитячі столи та стільці тощо. Всі товари, виготовлені на 100% у DN, від дослідження ринку, генерування ідеї, вдосконалення дизайну, інструментальних етапів до виробництва кінцевої продукції. Більше 90% продажів відбувається з-за кордону, наприклад, Японії, Європи, США, Близького Сходу, Південної Африки, Південної Америки, Індії тощо.

DN завжди орієнтується на якість, а його якість добре визнана в усьому світі. DN прагне постійного виробництва та вдосконалення якості для задоволення потреб клієнтів щодо дизайну, якості та цін. DN також дотримується суворих директив про закупівлі щодо забезпечення стандартів у сферах умов праці, безпеки та охорони здоров'я.

Наш продукт

Наша продукція включає:

1.Закритий стіл та стільці
★ 2. Складений стіл і стільці
3.Діти стіл та стільці
4.Picnic стіл і стільці
5.Коробка для зберігання
6.Парасольна основа
7.Палет

Застосування продукту

Більшість наших продуктів можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці. Якщо ви виходите на кемпінг або пікнік, наш стіл та стільці можуть бути найкращим вибором. Легкий, легкий складний і його можна помістити в багажник автомобіля. Якщо ви використовуєте продукт в домашніх умовах, він ідеально підходить для невеликої квартири для економії місця.

Наш сертифікат

未命名_副本_副本

Ми завжди відчуваємо, що весь успіх нашої компанії безпосередньо пов'язаний з якістю пропонованої нами продукції. Вони відповідають найвищим вимогам якості, передбаченим стандартами ISO9001: 2008, керівництвом BSCI та нашій жорсткій системі контролю якості.

ISO 2020 中文.jpg
ISO- DN.jpg

11(001).jpg

Виробниче обладнання

У нас є три основні технології:

-пластична ін'єкція

-дувальне лиття

★ - повітряна ін'єкція

Загальна машина становить близько 80шт.

Крім того, у нас є власна лабораторія з контролю якості, і ми проведемо тестування перед тим, як випустити продукти на ринок.

Ринок виробництва

Наш основний ринок - це заморський ринок. Відсоток кожної області приблизно:
Азія: 35%
Європа: 35%
Австралія: 10%
Африка: 10%
Інші: 10%

Навіщо нас обирати

Ми захоплені своєю роботою. Ваш успіх - це наш успіх. Ми хочемо, щоб ваш бізнес процвітав і процвітав, і наша мета - допомогти вам перевести бізнес на наступний рівень. важливо, щоб загальний дизайн був правильно розроблений та представлений професійно, щоб найкраще представити для вас.

Наша основна мета - допомогти вам досягти цілей, які ви поставили перед вашою організацією, щоб вона продовжувала сприяти вашій місії. По мірі розвитку ваших потреб ми будемо раді допомогти вам оцінити ці потреби та запропонувати вам послуги для досягнення цих цілей.

Понад 19 років ми занурюємось у сферу дизайну та розробки виробів. За останні кілька років ми створили понад 100 продуктів і постійно навчаємось та розвиваємо свої навички. Змінюється технологія. Це наша робота, щоб залишатися на ній, ми хочемо поділитися своїм талантом і пристрастю до того, що ми робимо зі світом.